Lucratori, Foto: Comisia Europeana Companii Majoritatea patronilor din România pierd bani din cauza lipsei de lucrători (studiu) Redactia Hotnews Publicat: 09.07.2019 18:16 Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Cei mai mulți dintre antreprenorii din România resimt lipsa de forță de muncă și suferă pierderi de bani din cauza aceasta, relevă un studiu publicat, marți, de o firmă de consultanță. Citește mai departe și comentează pe StartupCafe.ro….