Skip to content

Tone de CD-uri si casete „pirat” distruse

Tone de CD-uri, casete audio si video au fost distruse ieri pe un teren viran situat in zona Pietei Obor din Capitala. Produsele pirat au fost confiscate de la 1 ianuarie 2004. La actiune au participat, pe langa reprezentantii institutiilor de profil, Neculai Ontanu, primarul sectorului 2, si Ionel Blanculescu, ministrul Autoritatii Nationale pentru Control.