Stirile ProTV: Experiența trăită de o femeie care a divorțat după 14 ani: ”Acum mă bucur de viață”
Divorţul nu ar trebui să fie un motiv de supărare, ci chiar de petrecere. O spun cei care şi-au dat întâlnire în acest weekend într-un restaurant din Iaşi.