VIDEO Carla's Dream a oprit concertul pe care il tinea in Targoviste dupa ce un spectator a aruncat cu bani in solist

Membrii formatiei Carla’s Dreams au oprit concertul si au plecat de pe scena dupa ce un tanar s-a apropiat pe scena si a inceput sa arunce cu bani in solist, ca la petrecerile cu manele, scrieGazeta Dambovitei.
Solistul s-a aplecat, a luat banii si i-a aruncat in fata spectatorului, dupa care a parasit scena spunand „Va multumim mult!”.
Reprezentantii Belvedere Studio, unde avea loc concertul au acuzat, intr-o postare pe Facebook, „comportamentul de nuntas al spectatorului”.
„Deși acest eveniment a fost așteptat cu ‘sufletul la gură’ , comportamentul de…nuntaș al unui participant a făcut ca spectacolul să fie întrerupt și reprogramat . Trebuie să înțelegem că acest band este unul care se adresează tuturor , dar nu sunt lăutari sau maneliști”, se spune in mesaj.
Potrivit sursei citate, Carla’s Dream a promis ca va reveni iar biletele vor ramane valabile.